Vizyon-Misyon

Home / Vizyon-Misyon

Vizyonumuz

Teknolojiyi yakından takip ederek, yüksek kaliteli üretim ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sektöründe değerli, saygın, lider pompa ve pompa sistemleri markası olmak.

Misyonumuz

Etik ilkelere bağlı, güvenilir, etkin ve yerli kaynak kullanımı ve kalite odaklı üretim ile toplumun pompa ve hidrofor çözümleri alanında beklentilerini üst düzeyde karşılayan, çevreye duyarlı öncü bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz

 

Kaliteli

Yerli hammadde ve parça seçimi, üretim, satış ve dağıtım noktasındaki süreçleri kontrol altında tutarak, global standartlara uygun en yüksek kaliteyi sağlamak için en titiz yaklaşımı sergiliyoruz.

Güvenilir

Hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız ile karşılıklı güven ve dürüstlük çerçevesinde yürüttüğümüz ilişkilerimizde, itibarımızı korumaya önem veriyoruz.

Yenilikçi

Teknolojideki eğilimleri takip ederek özgün ve yeni teknolojiler geliştirmek, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda sürekli öğrenme ve iyileştirme ile yenilikçilik prensiplerini esas almak, şirket faaliyetleri içinde bilim ve teknolojiyi rehber edinmek.

Verimli

Pazarın ve müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederek fırsatları başarıya dönüştürmek; kaynakların etkin ve verimli kullanıldığı, yüksek nitelikte personele sahip, çevreye duyarlı, kârlı bir şirket olmak.