Referanslarımız

Home / Referanslarımız

Bina Teknolojisi

Konutlar ve ofislerde tek kademeli, çok kademeli, uçtan emişli, ayrılabilir gövdeli yangın pompaları, hidroforlar, genleşme tankları, kontrol panoları ile binaların yangına karşı hazırlıklı ulusal ve global standartlar doğrultusunda hazır olmaları sağlanmaktadır.

Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel Tesislerde yangınlar patlayıcı ve parlayıcı özelliktedir. Bu patlamalar ve parlamalar tehlikeli durumunun yanı sıra yangın mahallini ve çevresini felakete dönüştürme etkisine sahiptir. NFPA 20, TSE ve CE standartlarına uygun tek kademeli pompalar ile çok kademeli yüksek basınçlı pompalar tesislerde konumlandırılmaktadır.

Enerji Tesisleri

Tehlikeli maddelerle çalışılan ve kapsamı nedeniyle herhangi bir yangın anında söndürülmesi çok zor olan enerji sektörü, çok iyi planlanmış yangına müdahale sistemleri ile korunmalıdır. Algılama, alarm ve söndürme işlevlerini içeren yangın korunum sistemlerinin en etkili bir şekilde uygulanması, dikkatli bir tasarım ve kaliteli kurulumun yanı sıra tesislerde yer alan proseslerin iyi anlaşılmasını gerektirir.

Akaryakıt ve Gaz Sanayisi

Akaryakıt ve Gaz sanayisi tehlikeli kimyasallar içermektedir. Yangın hızla yayılır ve kısa süre içerisinde büyük bir alanı tehdit eder. Bu nedenle yangını önlemek için global ve ulusal standartlarda yangın pompa sistemlerinin en etkili bir şekilde uygulanması, dikkatli bir tasarım ve kaliteli kurulum gerekmektedir.